Новогодишњи вашар
уторак, 16 јануар 2024 09:43
У сусрет Новој години и Божићним празницима, ученици наше школе су заједно са својим наставницама приредили „мали новогодишњи базар“. Ученици свих разреда правили су новогодишње украсе, честитке и поклоне, које су потом продавали на штандовима у центру града где је свако ко је желео имао прилику да купи нешто и ужива у љубазности наших малих продаваца. Од сакупљеног новца ученици су отишли у пицерију. Овим активностима они су схватили значај међусобне сарадње и тимског рада, као и значај улагања труда у реализацију заједничких интереса. Координатори новогодишњег вашара биле су наставница психомоторних вежби Милица Мариновић и наставнице разредне наставе Александра Јовић и Санела Ђорђевић.

Портрет школе

o nama

Контактирајте нас

Телефон: 019 549 920

Е-mail: os12@mts.rs

Више >>

Школски документи

dokumenti

Најчитаније

Ново на сајту

Основни подаци

Трг Ђорђа Станојевића бб

19 300 Неготин

Телефон: 019 549 920

Наша локација

Сва права задржана. Основна школа "12. септембар", Неготин. Израда сајта: Учасофт.